Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kaco
Junior Member
Od: 02.2006
Skąd: Cieszyn
Offline
#
44832
23.05.2011, 09:56
Nawet gdyby wpadły im 3mln euro to dla Wisły jest 600tys euro
Piechotą nie chodzi
Kaco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaco
Znajdź inne posty napisane przez Kaco