|
Pojawiło się hasło, że władze Wisły szukają Polaków to doczepiają pod to hasło każdego Wawrzyniaka, Wasilewskiego, Rogera i pewnie pojawią się następni.
W gruncie rzeczy oprócz wzmocnieć na I skład potrzebujemy chłopaków na "ławkę" aby nie skończyć jak Amika w tym sezonie, że po meczu pucharowym nie miał kto grać w lidze i katastrofa.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|