W sumie, to gdyby Pareiko rzucił się na piłkę i to on dziubnął ją palcami, przy okazji łądując się chamsko w Radovicia, który złapałby kontuzję to byłoby gites

?
Uważam, że czerwonej kartki nie powinno być i tyle.
Natomiast to co pokazali Jirsak czy objeżdżany Paljić to była katastrofa. Sam Chavez nie miał szans aby łatać wszystko po Kowalskim, Cikosu i Paljiciu. Ktoś jeszcze wątpi, że zostawienie Chaveza i dokupienie kolejnego środkowego obrońcy jak i lewego to konieczność

?
Kowalskiego zostawiłbym - jako 5 stoper mógłby pograć w razie kontuzji i kartek np we pucharze polski etc.