Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2567
Stary 23.05.2011, 09:05
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
Nic nie odwala - rynek decyduje czy będą chętni na niego więc o co te płacze?
Forma sportowa decyduje o tym czy w takim HSV podniesie, czy nie podniesie dupę z ławki (jak piszesz)

Twoja wypowiedź to przykład typowej polskiej zawiści.
(Ma gość oferty to szuka dla siebie lepszych warunków - normalne - boli cię to? Sam będziesz pracował w jednej firmie do końca życia czy mając szansę na lepsze pieniądze odejdziesz?)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując