dynek.pl napisał(a):

|
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
|
Nic nie odwala - rynek decyduje czy będą chętni na niego więc o co te płacze?
Forma sportowa decyduje o tym czy w takim HSV podniesie, czy nie podniesie dupę z ławki (jak piszesz)
Twoja wypowiedź to przykład typowej polskiej zawiści.
(Ma gość oferty to szuka dla siebie lepszych warunków - normalne - boli cię to? Sam będziesz pracował w jednej firmie do końca życia czy mając szansę na lepsze pieniądze odejdziesz?)