Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3707
Stary 23.05.2011, 09:01
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://youtu.be/Mgka-q3fDCE
Do wszystkich tych którzy mowią, ze protest bez dopingu nie ma sensu:
Jak widać, sprawdza się...
Tak sobie to tlumacz bo wspomnieli o tym komentatorzy w tematycznej stacji sportowej - mecze polskiek ligi oglada
srednio jakies 70 tys. ludzi. Tu masz udzial stacji telewizyjnych w tynku -> http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...polsat-i-tvp-2 za kwiecien. Jest tam Polsat Sport na szarym koncu,a Canal+ Sport ma jeszcze mniej. Tak na pewno lament komentatorow dotrze do spoleczenstwa Nie zastanwoiles sie dlaczego Twoj idol pojawia sie w takim tvn24, a nie pojawia sie w Canal+
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując