palikot napisał(a):

wrzucone kilkanascie razy, ale co to zmienia? że sobie jacyś panowie w c+ ponarzekają bo im oglądalność spada ? A później ci sami panowie nazywają kibiców Lechii idiotami, a naszego trenera obrażają. Póki co nic to nie daje, każdy robi protest po swojemu, smieją się tylko pikniki którzy oglądają mecz i widzą jak sobie młyn gra w siatkówke plażową albo śpiewa "ogórek... " . Ich to bawi, nie zmusza do żadnej refleksji. A rząd jak miał to w dupie tak ma, to nie jest ta sama sytuacja co na Legii przeciw iti, to nie to samo...