Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 23.05.2011, 08:54
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://youtu.be/Mgka-q3fDCE
Do wszystkich tych którzy mowią, ze protest bez dopingu nie ma sensu:
Jak widać, sprawdza się...
wrzucone kilkanascie razy, ale co to zmienia? że sobie jacyś panowie w c+ ponarzekają bo im oglądalność spada ? A później ci sami panowie nazywają kibiców Lechii idiotami, a naszego trenera obrażają. Póki co nic to nie daje, każdy robi protest po swojemu, smieją się tylko pikniki którzy oglądają mecz i widzą jak sobie młyn gra w siatkówke plażową albo śpiewa "ogórek... " . Ich to bawi, nie zmusza do żadnej refleksji. A rząd jak miał to w dupie tak ma, to nie jest ta sama sytuacja co na Legii przeciw iti, to nie to samo...
Odpowiedz cytując