Wyświetl pojedynczy post
Kaco
Junior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Cieszyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44828
Stary 23.05.2011, 08:45
A jak tak w inny kierunek uderzę...

Almeria spadła z Primera Division. Najlepsi zawodnicy pewnie odejdą. Jest wśród nich i "nasz" Kalu Uche. Czy Wisła dalej ma te 20% od następnego transferu? Kilka milionów Almeria za niego dostanie, bo grał naprawde fajnie w tym sezonie. Wisełka też mogłaby z tego transferu pareset tysiecy euro zarobic... Na tranfermarkt ma kontrakt do 2013, tylko ciekawe, czy nie ma jakiejs klauzuli w razie spadku...
Odpowiedz cytując