sportnh napisał(a):

|
tak ogladam caly ten program i nie chce chwalic dnia przed zachodem ale tak generalnie mowiac, to widac, ze Stan jest PROFESJONALISTĄ.
|
A wg. mnie Stan wypadł akurat w tym programie blado. Torchę na zamotanego ćwoka

Nie rozumiał cosię do niego mówi, nie łapał dowcipów, nie odpowiadał na pytania itp. Ale jestem w 100% przekonany, że to wina dennego tłumacza - bardzo ciężko jest tak tłumaczyć w locie, żeby wychwycić te wszystkie smaczki Smokowskiego i Twarowskiego.
Generalnie jak się rozkręcał i mówił coś sam, to widać było, że ma olej w głowie, ale program był poprowadzony słabo. Z Maskaantem był lepszy.
Fajnie, że nie będzie Wawrzyniaka, Wasilewski to tez imho plota. Jestem pewien że szukają jakichś Polaków, ale skończy się tak jak z Genkowem i Robakiem którzy rywalizowali o miejsce w Wiśle i Genkow był 2 razy tańszy za podobną klasę (a może nawet lepszą)