Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline
#
44824
22.05.2011, 22:57
Panowie możecie podać link do Cafe Futbol i Ligi + Ekstra ze Stanem? Chętnie chciałbym obejrzeć, ale dziś nie było mi dane. Retransmisja by się przydała
Lepiej zapobiegać niż leczyć
stalsanok1946
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stalsanok1946
Znajdź inne posty napisane przez stalsanok1946