Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 22.05.2011, 22:47
Zastanawiam się czy jest sens zakładania tematów Premier League/ Serie A/ Bundesliga czy nie lepiej jest założyć jeden większy temat "ligi zagraniczne"...
Odpowiedz cytując