flamengista napisał(a):

Czy Amiki nie ma w pucharach? Tego jeszcze na 100% nie wiemy, więc nie ma się z czego cieszyć.
Post przeniosłem tutaj, bo to właściwy wątek.
|
na 99 % wiemy
jakie jest prawdopodobieństwo że Jaga nie zdobędzie ani punktu z Craxą i u siebie z Ruchem oraz w 4 meczach jakie rozegrają łącznie Śląsk i Lechia nie zgarnie któraś z tych druzyn chociaz raz trzech punktów ?
Nie wspominając o czarnymn koniu - Górniku Zabrze który zagra z rozbitą Koroną i z Widzewem . 4 punkty jak nie 6 są jak najbardziej w ich zasięgu .
Tak jak ktos napisał . Zbyt dużo drużyn na raz musiało by wdupić . Nie ma takiej opcji że nagle wszyscy przestaną grać a tylko 'wielki leszek " zacznie wygrywać .