Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 22.05.2011, 22:05
koniak napisał(a):Wyświetl post
Dajcie już spokój. Niech każdy z was się zastanowi co by było gdyby ta sama sytuacja zdarzyła się po drugiej stronie boiska i obyłoby się bez karnego i kartki. Dwa razy więcej komentarzy, że sędzia nas oszukał, że Legia niedobra, że Skorża to, tamto itd. Karny oczywiście byłby ewidentny bo jakże inaczej.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sędzia widział sytuacje raz i musiał podjąć decyzję, wy oglądacie już drugi dzień i dalej nie wiecie co i jak.
A ty nadal nie wiesz co gadasz ale gadzsz idz juz spac Dobranoc
Odpowiedz cytując