koniak napisał(a):

Nie piskaj. Legia przed sezonem podobnie jak Wisła wymieniła wielu graczy i podobnie jak u nas przez jesień miało się to wszystko zgrywać. Różnica jest taka, że u nas od początku się mówiło o wzmocnieniach zimą z racji przyjścia nowego trenera a oni stwierdzili, że to co mają im wystarczy, choć pod koniec rundy mówili co innego.
Co do nieprzygotowanej drużyny, to pomijając istotną kwestię dołączania zawodników do zespołu w lecie, drużynę przygotowywał ten sam trener, który zdobywał z Wisłą 3-krotnie mistrzostwo Polski. Jakby nie patrzeć kto by nie odpowiadał za przygotowania, to i tak Maaskant mógł na niego zrzucić winę za stan zawodników, bo w końcu każdy trener ma swoją filozofię i nie można się tego czepiać.
Maaskanta trzeba było zatrudnić od razu po tamtym przegranym sezonie, bo puchary i tak były spisane na straty bez względu na to kto by wtedy Wisłę w nich prowadził.
|
Zamknij dziób a nie ze będziesz do kogoś się zwracał "nie piskaj" jak ci ktoś przedstawia sensowne argumenty bo to co ty mówisz to świadczy o tym ze pojęcia nie masz żadnego i nie wiesz o czym mówisz. A maciej to z Nami 2 razy wywalczył mistrzostwo a nie 3, Więc nie kompromituj sie i idz spac Dobranoc