Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12778
Stary 22.05.2011, 21:46
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
A czy ktos z was zwrocil uwage na cos takiego jak Ruch 15 Maja w Hiszpanii? Tam ldzie powoli sobie zdaja sprawe ze nie roznica miedzy prawica a lewica a roznica miedzy klasa rzadzaca a reszta spoleczenstwa jest tym czyms co naprawde zagraza wolnosci obywatelskiej. Bo PO teraz robi dokladnie to samo co PiS u wladzy. Czyli pokazuja swoje parcie do koryta/chorobe na wladze.

Otóz to!!! ale nie wytlumaczysz bo takie D......y i inne libia sie klocic, to jest ich sens zycia...

Obiecalem ze juz sie tutaj nie bede wpisywal, ale juz dawno mowilem ze w tym kraju bedzie dobrze jakby spadly jeszcze ze 3 trupolewy z klasa rzadzaca albo i 4!!!