Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18531
Stary 22.05.2011, 21:43
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Na meczu młodej ekstraklasy na asfalcie przy trybunie wschodniej stał dzisiaj dźwig ciekawe do czego potrzebny , a może podłączają coś przy telebimach albo coś
może będa burzyć wschodnią ?

wiem czarny humor , ale co nam pozostaje
Odpowiedz cytując