88seba88 napisał(a):

|
Na meczu młodej ekstraklasy na asfalcie przy trybunie wschodniej stał dzisiaj dźwig ciekawe do czego potrzebny , a może podłączają coś przy telebimach albo coś
|
może będa burzyć wschodnią ?
wiem czarny humor , ale co nam pozostaje