|
nie wiem czy juz bylo to poruszane ale po meczu Lechii z Amica reporter C+ nazwal kibiców obrazajacych Wolakiewicza idiotami!!! Dla mnie to skandal !!! Na mejscu zarzadu Lechii tak bym tego nie zostawil !!!
Wszystko wszystkim ale sa pewne granice.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|