Ten artykuł z Panią Jakubiak jest piękny, a fragment:
Cytat:
|
Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji....To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.
|
powinien przejść do historii polskiego internetu.
Nie jedna Jakubiak jest winna - tak myśli zdecydowana większość naszego społeczeństwa. Każdy urzędnik to porządny człowiek, natomiast każdy przedsiębiorca to potencjalny złodziej.