Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12777
Stary 22.05.2011, 21:32
Ten artykuł z Panią Jakubiak jest piękny, a fragment:

Cytat:
Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji....To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.
powinien przejść do historii polskiego internetu.

Nie jedna Jakubiak jest winna - tak myśli zdecydowana większość naszego społeczeństwa. Każdy urzędnik to porządny człowiek, natomiast każdy przedsiębiorca to potencjalny złodziej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo