Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18530
Stary 22.05.2011, 21:26
Na meczu młodej ekstraklasy na asfalcie przy trybunie wschodniej stał dzisiaj dźwig ciekawe do czego potrzebny , a może podłączają coś przy telebimach albo coś
Odpowiedz cytując