Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3481
Stary 22.05.2011, 21:01
Witam
Czy byłby ktoś zainteresowany jedną wejściówką na galę ekstraklasy (30 maja 19:30)?
Gala odbędzie się w Warszawie.
Gdyby doszło do wyjazdu mogę zaoferować transport samochodem osobowym z Krakowa 30 maja o 12/13 oraz powrót do Krakowa po gali.
Koszt transportu 80-100 zł (cena w obie strony) + cena za wejściówkę.
Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na PW wtedy podam więcej szczegółów.

P.S. Do moderatorów, nie nie chce zarobić. Jeśli któryś z moderatorów chciałby moje ogłoszenie usunąć proszę o PW to wyjaśnię wszystko dokładnie.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując