|
Co do frekwencji to też kompletna kompromitacja Legii i Lecha jak na razie .... Stadiony na 33 i 42 tys ludzi, a na mecze przychodzi ledwo co 20 tyś ( wiem ,że Legia dopiero 1-wszy mecz grała przy calym stadionie. jednak 19 tyś na meczu z mistrzem to kompromitacja ). Gdzie jest marketing w tych klubach? Niech ceny biletów dalej będa po 500zł za mecz - Legia. idioci po prostu.
|