koniak napisał(a):

|
Legia też przez cały sezon była w budowie.
|
Co byla? Legia stratowala ze skompletowana kadra, ze c..wo to inna sprawa.Maskant przeja rozbita druzyne, nie przygotowana. Zrobil z dyrektorem sportowym zajebiste transfery i efekt widac.
Skonczcie pierdil.. forumowi fachowcy od siedmiu bolesci. Wam k..a nic nigdy nie pasuje.