Proud napisał(a):

|
Pewnie program jest w nocy i rozmawiają o wszytkim i o niczym. Tak wnioskuję z nazwy programu. Osobiście nie oglądam.
|
najlepsza pora emisyjna , super program ogladam każdy odcinek jesli tylko moge
zawsze czekam tylko na telefon Pana Marka z Krakowa jakie znowu będzie miał uwagi co do Wisły Kraków
poza tym fajnie czasem usłyszeć je*** pzpn bez cenzury czy inne fajne hasła pod adresem dziadków z pzpnu . Poza tym program naprawde nieszablonowy poruszajacy najwazniejsze problemy polskiej piłki . kanał dostępny za darmo na orange.pl .
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml