Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5647
Stary 22.05.2011, 20:25
Proud napisał(a):Wyświetl post
Pewnie program jest w nocy i rozmawiają o wszytkim i o niczym. Tak wnioskuję z nazwy programu. Osobiście nie oglądam.
najlepsza pora emisyjna , super program ogladam każdy odcinek jesli tylko moge

zawsze czekam tylko na telefon Pana Marka z Krakowa jakie znowu będzie miał uwagi co do Wisły Kraków

poza tym fajnie czasem usłyszeć je*** pzpn bez cenzury czy inne fajne hasła pod adresem dziadków z pzpnu . Poza tym program naprawde nieszablonowy poruszajacy najwazniejsze problemy polskiej piłki . kanał dostępny za darmo na orange.pl . http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.05.2011 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując