Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
11324
22.05.2011, 20:20
JrQ-
napisał(a):
a co on takiego zniszczył? wyluzujcie
kopnął w bramkę, walnął w ścianę, normalnie taka demolka że szok
no co ty przecież pół stadionu zdemolował
co tm takie Wilno czy Bydgoszcz!
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea