Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#700
Stary 22.05.2011, 20:02
Po dzisiejszej lidze + extra potwierdziło sie to co wiadomo od dawna. Stan to profesjonalista pełną gębą. Umiejętnie zbywał dziennikarzy Canal+ nie odpowiadając na ich podchwytliwe pytania. Z konretów dowiedzieliśmy się że:
- istnieje lista po 3,4 nazwiska na kazdą pozycję
- do końca tygodnia zapadną wiążące decyzję dotyczące ruchów kadrowych do i z klubu
- Wawrzyniak to plotka

I właściwie tylko tyle. Krótko ich trzymał. Przyszedł jako gośc a zachowywał się jak gospodarz programu. Spokojny, szczery, wyważony, dyplomatyczny.
Teraz wszystko w rękach (i portfelu) Bossa bo w Stana i Roberta wieże.
Odpowiedz cytując