TOMEK 11 napisał(a):

moje uwagi:
1.Kurto wypożyczyć do seniorskiej piłki, nawet I liga, i dać zapis, minimum 2 000 rozegranych minut inaczej jakaś tam kara
2.Bunoze wypożyczyć gdzieś na środek tabeli naszej ligi i wpisać też 2 000 minut, załatwić 2 stoperów chociaż zbliżonych do Arka i Marcelo
3.Kupić 2 LO bo nie mamy żadnego
4.Sivakov, Boukhari- out
5.Jirsak, Garguła- wypożyczyć na środek ligi, dodać te 2 000 minut
6.Boguski- wypożyczyć na środek ligi, dodać te 2 000 minut
|
z punktem 1 ,2,3 sie zgodze

4,5 polowicznie- tzn ja bym jeszcze Sivakova nie skreslal tak samo jak Tomasa 6 Rafał na sprzedaz niestety wypozyczenie tak, ale jak sie ma 17-23 latka i dodam 7 Kowalski out