Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9391
Stary 22.05.2011, 20:00
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
moje uwagi:

1.Kurto wypożyczyć do seniorskiej piłki, nawet I liga, i dać zapis, minimum 2 000 rozegranych minut inaczej jakaś tam kara

2.Bunoze wypożyczyć gdzieś na środek tabeli naszej ligi i wpisać też 2 000 minut, załatwić 2 stoperów chociaż zbliżonych do Arka i Marcelo

3.Kupić 2 LO bo nie mamy żadnego

4.Sivakov, Boukhari- out

5.Jirsak, Garguła- wypożyczyć na środek ligi, dodać te 2 000 minut

6.Boguski- wypożyczyć na środek ligi, dodać te 2 000 minut
z punktem 1 ,2,3 sie zgodze 4,5 polowicznie- tzn ja bym jeszcze Sivakova nie skreslal tak samo jak Tomasa 6 Rafał na sprzedaz niestety wypozyczenie tak, ale jak sie ma 17-23 latka i dodam 7 Kowalski out
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując