Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 22.05.2011, 19:58
Ale by były jaja jakby Radovic wybił pilke w bok a Pareiko w ostatniej chwili odskoczył od niego - wywaliłby sie na dupe i byłby smiech no ale nic, dostal czerwona przez durne przepisy i nic na to nie poradzimy chociaz ta sytuacja ustawiła mecz.
Odpowiedz cytując