Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44820
Stary 22.05.2011, 19:55
Śmieszne było jak Twarowski zapodał jakiś żart śmieszny dla Warszawiaków, a Stan ze spokojem, że nie rozumie tego żartu. I co mi się podobało: "Wygrywamy razem. Przegrywamy także razem". 1906% profesjonalisty. Oby w tym roku!

Odpowiedz cytując