|
A mnie podobaja sie slowa Staszka o awansie do LM- zrobia wszystko zeby awansowac ale nic nie moga zagwarantowac -bo w piłce nic nie jest pewne ....
Proste ale logiczne
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 22.05.2011 o godz. 20:01.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|