Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44815
Stary 22.05.2011, 19:45
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Heh, tyle, że jak pewnie awansujemy do tej LM to znając życie pewnie w mediach zacznie się pi***olenie, że niby drużyna złożona z samych obcokrajowców he he.
to pewne kurva Panowie naprawde wierze w ten awans!! Ale ile razy juz tak mowilismy?...
Odpowiedz cytując