Reksio33 napisał(a):

|
Heh, tyle, że jak pewnie awansujemy do tej LM to znając życie pewnie w mediach zacznie się pi***olenie, że niby drużyna złożona z samych obcokrajowców he he.
|
to pewne

kurva Panowie naprawde wierze w ten awans!! Ale ile razy juz tak mowilismy?...