martin_6 napisał(a):

Jakie 20 tysięcy?
Tyle to w tej rundzie na Legię i Lecha nawet nie chodzi, a Wisła nie może zapełnić 18-tysięcznego obiektu. We Wrocławiu nie ma szans na tego rzędu frekwencję.
|
źle się wyraziłem. Chodzi o to że stadion na lekko ponad 40 tysięcy, a nawet w połowie go nie zapełnią.
O to mi chodziło.