|
Nie wiem czy słyszeliście w Lidze+ extra wywiad z Juszczykiem. Mianowicie powiedział on, że mieli rozpracowaną Arkę ale zaskoczyła ich ona agresywnością!
Ja tego ku..a nie rozumiem, dwie drużyny walczą o utrzymanie, to chyba jest oczywiste, że kości będą trzeszczeć, że nikt nie odpuści żadnej piłki. To była gra o życie dla obywdu drużyn i nikt nie może powiedzieć że zaskoczyli nas agresywnością. Jeżeli wszyscy piłkarze Polonii myślą tak samo jak Juszczyk, to ja nie mam pytań - ich miejsce lige niżej
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|