Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13197
Stary 22.05.2011, 19:06
Nie wiem czy słyszeliście w Lidze+ extra wywiad z Juszczykiem. Mianowicie powiedział on, że mieli rozpracowaną Arkę ale zaskoczyła ich ona agresywnością!
Ja tego ku..a nie rozumiem, dwie drużyny walczą o utrzymanie, to chyba jest oczywiste, że kości będą trzeszczeć, że nikt nie odpuści żadnej piłki. To była gra o życie dla obywdu drużyn i nikt nie może powiedzieć że zaskoczyli nas agresywnością. Jeżeli wszyscy piłkarze Polonii myślą tak samo jak Juszczyk, to ja nie mam pytań - ich miejsce lige niżej
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując