Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5644
Stary 22.05.2011, 19:03
sportnh napisał(a):Wyświetl post
no ok ok, ale co tzn? ze bedzie gosciem w nocy na jakims czacie tam? czy co
Nocny Hyde Park - zapraszaja gosci, stawiaja pytania widzom a Ci dzwonia i moga zadawac pytania gosciom. Dzisiaj - "Zadzwon do nas i zadaj pytanie Kubie Błaszczykowskiemu, pilkarzowi Borussi Dortmund". Zaczyna sie o 22:15 i trwa do 23:00
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.05.2011 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując