Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2238
Stary 22.05.2011, 19:03
http://w448.wrzuta.pl/audio/49UfBVsv...lako_eramp3.pl

Przerobi mi ktoś, coby nie bylo tej muzyki z przodu, tylko odrazu tekst:,,Żyje w......". Bardzo prosze! tylko nie przysylajcie mi linkow z programami, bo sie na tym nie znam tylko bardzo prosze o przeróbke odrazu! BŁAGAM!
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując