http://w448.wrzuta.pl/audio/49UfBVsv...lako_eramp3.pl
Przerobi mi ktoś, coby nie bylo tej muzyki z przodu, tylko odrazu tekst:,,Żyje w......". Bardzo prosze! tylko nie przysylajcie mi linkow z programami, bo sie na tym nie znam tylko bardzo prosze o przeróbke odrazu! BŁAGAM!