Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Mr.Kłosik
Member
Od: 07.2007
Skąd: Malbork
Offline
#
11315
22.05.2011, 18:47
Sędzia z tablicą wykazał się swoją kulturą osobistą mówiąc do naszego bramkarza "FUCK YOU" (Chyba nie znał rosyjskiego, więc chlapnął co umiał
)
Mr.Kłosik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr.Kłosik
Znajdź inne posty napisane przez Mr.Kłosik