Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 22.05.2011, 18:40
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Dzieciak idź spać matko czy ty to na serio napisałeś? Jezuu poczytaj o zasadach gry w piłkę. CO za jełop;
I co masz coś jeszcze do dodania?Oglądałeś wypowiedz naszego dyrektora sportowego w Lidze+ EKSTRA?Pareiko nie wykonał żadnego ruchu, Radovic był pierwszy, ale co mógł zrobić Pareiko?Zaczymał się a Radovic wpadł w niego, nie miał miozliwości żeby nawet się odsunąć.Dla mnie nie ma karnego, ani żadnej kartki, poprostu gramy dalej.A Ty chłopczyku z takimi wypowiedziami to nie do mnie, żałosny człowieku.
Ostatnio edytowane przez bartek89TS : 22.05.2011 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując