Undertaker napisał(a):

Dzieciak idź spać matko czy ty to na serio napisałeś? Jezuu poczytaj o zasadach gry w piłkę. CO za jełop;
|
I co masz coś jeszcze do dodania?Oglądałeś wypowiedz naszego dyrektora sportowego w Lidze+ EKSTRA?Pareiko nie wykonał żadnego ruchu, Radovic był pierwszy, ale co mógł zrobić Pareiko?Zaczymał się a Radovic wpadł w niego, nie miał miozliwości żeby nawet się odsunąć.Dla mnie nie ma karnego, ani żadnej kartki, poprostu gramy dalej.A Ty chłopczyku z takimi wypowiedziami to nie do mnie, żałosny człowieku.