Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 22.05.2011, 17:51
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Beavis i Butthead z C+to moze i normalni ludzie i maja swoje upodobania ,ale jako komentatorzy platnej stacji nie moga sobie pozwolic na stronnicze komentarze.Nie mam na mysli ujawniania swoich sympatii ,ale niustanne i celowe deprecjonowanie druzyny ,ktorej akurat tymi sympatiami nie darza.
Dlaczego nie? Skoro właściciel to akceptuje, a wszystko dzieje się na granicy nagięć etyki dziennikarskiej, to Wam wszystkim wsio do tego. Nie podoba się, to nie oglądajcie transmisji w c+. Wypowiedzcie umowy.
Odpowiedz cytując