Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#628
Stary 22.05.2011, 17:46
Nie graja jak o zycie ale jednak strzelili teraz 3 gole z rzedu i ten mecz wygraja. Sorry ale Wisla wczoraj przegrywajac sciagnela jeszcze najlepszego zawodnika tak zeby dotrzymac jak najdluzej 0-1 i w koncowce sprobowac zremisowac ten mecz. To sie nazywa MINIMALIZM. Taka mala roznica.
Odpowiedz cytując