Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13194
Stary 22.05.2011, 17:41
Ja to bym sie na twoim miejscu wstrzymal z wrozeniem kto przejdzie swoich rywali przynajmniej do czasu skrystalizowania składów naszych reprezentantów czyli koncówka okresu przygotowawczego. Lech kiedys tez byl nierozstawiony a jednak byl w stanie ograc paru przeciwników i przez 2 sezony pokazac sie w Europie. Mowie tutaj i o Jadze, Lechii, Legii i Wisle.

Bo rownie dobrze jedyna druzyna ktora bedzie ratowac honor Polski moze byc Lechia a nie Wy

Jednak nie twierdze ze Twoja teoria nie bedzie miala miejsca, pewnie i bedzie tak jak piszesz, ale narazie to takie ocenianie druzyn po tym co pokazuja na dzien dzisiejszy. w prszyłym sezonie moze być naprawde roznie Choc w przypadku Legii bedzie ten sam marazm co byl. No chyba ze Vlad przekona Waltera do jego wizji druzyny i wydania troche wiekszej kasy na powaznie wzmocnienie przed przyszlym sezonem. Ale nie napalam sie na to za bardzo
Ostatnio edytowane przez killzone : 22.05.2011 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując