mr_kwolf napisał(a):

Manchester United - Blackpool 1-2. Owszem, mecz jeszcze trwa, ale może niektórym to uświadomi, że mniejsza koncetracja po zdobyciu głównego celu to światowa norma, a nie tylko polska specjalność, która na pewno wyjdzie w pucharach i nie mamy czego szukać w Europie. I cytując "nie przystoi profesjonalnym drużynom". Dalej tak twierdzicie?
PS. Manchester nie gra rezerwami żeby nie było.
|
No więc właśnie, a my kilka zmian w składzie mieliśmy, a jak się okazało były one ważnym mankamentem. Kowalski zagrał w obronie niestety słabo, Jirsak z Siwakowem też nie grali dobrze, Garguła jak wszedł też nie zachwycał, no i po 1. połowie zszedł Melikson. A graliśmy w dziesięciu. Nie tłumaczę się, nie usprawiedliwiam nikogo, ale nie wierzę, że gdyby skład wyjściowy Wisły był inny to i tak przegralibyśmy 0:2.