visa napisał(a):

ale według mnie 1/3 ten kwoty o której napisał kolega wyżej, pójdzie na marketing.
Przecież trzeba zapełnić jakoś te 42 tysiące krzesełek. A we Wrocławiu od chyba 2 sezonów jest kampania prowadzona " Moda na Śląsk " . I co ? Nie zawsze dało radę uzbierać 8 tysięcy na Oporowskiej. I będzie problem żeby te 20 tysięcy przychodziło na nowy obiekt.
Mówię o meczach ligowych, nie meczach repry czy koncertach.
Wielka kasa musi pójść na reklamę klubu jak i nowego obiektu, bo w przeciwnym razie, ten ich stadion będzie wyglądał jak stadiony w Rosji. Ogromne obiekty i ludzie porozpieprzani po całej koronie stadionu.
|
Racja, ale tutaj znowu powracamy do tematu, że trzeba włożyć dużo pieniędzy, by klub coś osiągnął a i trybuny nie były puste. Natomiast wracając do sprawy wolałbym chyba na pierwszym miejscu postawić transfery klubu, niż marketing ponieważ gdy Śląsk będzie grał coraz lepiej za sprawą coraz lepszego składu, na mecze automatycznie będzie przychodzić dużo kibiców (nie tylko Wrocławian), a akcje marketingowe powinny być prowadzone w trakcie wzmocnień drużyny, by na trybunach zasiadało dziesiątki tysięcy kibiców.