visa napisał(a):

|
I będzie problem żeby te 20 tysięcy przychodziło na nowy obiekt.
|
Jakie 20 tysięcy?
Tyle to w tej rundzie na Legię i Lecha nawet nie chodzi, a Wisła nie może zapełnić 18-tysięcznego obiektu. We Wrocławiu nie ma szans na tego rzędu frekwencję.