|
Gdyby Solorz chcial rzeczywiscie wlozyc powazne pieniazki w Slask, to cala liga scigalaby ten zespol przez nastepne lata...co to jest dla niego wylozyc 10 mln euro na transfery w sezonie? Juz nie mowie o podwyzszeniu(sztucznie, bo sztucznie, ale finansowo by tego nie odczul) budzetu klubu do 20-30 mln euro.
|