Kandzior napisał(a):

Amico-Lech pokazuje, że nie zasługuje na nic.., koniec fartowania na każdym kroku ponura rzeczywistość stała się faktem!
6 mln złotych dla Śląska? Zakładając, że to jest ok. 1,5 mln euro przy dobrze trafionych nazwiskach coś by było z tych transferów lecz dla takiego klubu wkład finansowy powinien być większy.
|
ale według mnie 1/3 ten kwoty o której napisał kolega wyżej, pójdzie na marketing.
Przecież trzeba zapełnić jakoś te 42 tysiące krzesełek. A we Wrocławiu od chyba 2 sezonów jest kampania prowadzona " Moda na Śląsk " . I co ? Nie zawsze dało radę uzbierać 8 tysięcy na Oporowskiej. I będzie problem żeby te 20 tysięcy przychodziło na nowy obiekt.
Mówię o meczach ligowych, nie meczach repry czy koncertach.
Wielka kasa musi pójść na reklamę klubu jak i nowego obiektu, bo w przeciwnym razie, ten ich stadion będzie wyglądał jak stadiony w Rosji. Ogromne obiekty i ludzie porozpieprzani po całej koronie stadionu.