Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13188
Stary 22.05.2011, 16:45
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Amico-Lech pokazuje, że nie zasługuje na nic.., koniec fartowania na każdym kroku ponura rzeczywistość stała się faktem!

6 mln złotych dla Śląska? Zakładając, że to jest ok. 1,5 mln euro przy dobrze trafionych nazwiskach coś by było z tych transferów lecz dla takiego klubu wkład finansowy powinien być większy.
ale według mnie 1/3 ten kwoty o której napisał kolega wyżej, pójdzie na marketing.
Przecież trzeba zapełnić jakoś te 42 tysiące krzesełek. A we Wrocławiu od chyba 2 sezonów jest kampania prowadzona " Moda na Śląsk " . I co ? Nie zawsze dało radę uzbierać 8 tysięcy na Oporowskiej. I będzie problem żeby te 20 tysięcy przychodziło na nowy obiekt.
Mówię o meczach ligowych, nie meczach repry czy koncertach.

Wielka kasa musi pójść na reklamę klubu jak i nowego obiektu, bo w przeciwnym razie, ten ich stadion będzie wyglądał jak stadiony w Rosji. Ogromne obiekty i ludzie porozpieprzani po całej koronie stadionu.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując