Na marginesie to Injac "naruszył nietykalność sędziego" po ręce Wilka. Normalnie go odepchnął, dawno nie widziałem takiego ataku na sędziego. Pewnie nie dostanie w ogóle kary

Wyobraźcie sobie, że to Małecki. Ogólnopolska histeria, że piłkarz pobił sędziego. 100 tys. zł kary i 10 meczy dyskwalifikacji.