Domello napisał(a):

|
a kolejny pan z C+ nazywa kibicow Lechii "idiotami" bo "przywitali" Wolakiewicza. Szkoda slow jakich to my mamy profesjonalistow w TV
|
A no szkoda, ci dziennikarze mówią tak jakby nie wiedzieli jaka jest sytuacja choćby Wołąkiewicza.