Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3700
Stary 22.05.2011, 16:22
Domello napisał(a):Wyświetl post
a kolejny pan z C+ nazywa kibicow Lechii "idiotami" bo "przywitali" Wolakiewicza. Szkoda slow jakich to my mamy profesjonalistow w TV
A no szkoda, ci dziennikarze mówią tak jakby nie wiedzieli jaka jest sytuacja choćby Wołąkiewicza.
Odpowiedz cytując