Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13183
Stary 22.05.2011, 16:19
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja slyszalem, ze jak Slask awansuje do europejskich pucharow to Solorz da na transfery 6mln złotych - ale nie wiem czy ktos to na jaja pisał czy to prawda
6 mln ? Co to jest..proszę Cię...
Gość jest na II czy III miejscu na liście Forbes`a , a żydzi na własny klub.
Ostatnio ziomek z Wro mi mówił, że gdyby miasto w ostatnim miesiącu nie dało na Śląsk 2 mln na bieżące i zaległe pensje / premie itd- to klub miałby deficyt rzędu mln złotych...

Ja wiem , że Solorz chce budować klub na lata, dlatego budują tę galerię ( chyba jeszcze kredytu na nią nie dostał, więc na razie jest czarna dziura ), ale do tej pory na Śląsk ile dał kasy ?
Na początku gdy przejął pakiet większościowy to wpłacił bodaj 7 mln ? Dobrze pamiętam ?

Wyremontowano stadion i w sumie...tyle z tej kasy .
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując