Gratulacje dla Lechii. Walczyć Bracia, walczyć. Trzej Królowie Wielkich Miast na podium

. Marzenia się spełniają, jeśli się w nie wierzy

. Walczyć do końca, aby tacy "idioci" jak reporter Canal+ Grzegorz Milko i jego niektórzy koledzy, typu Laskowski oraz agenci Smokowski i Twarowski, mieli nie tylko stres posezonowy, ale i konieczny wybór, omijania 3 stadionów w Polsce, Wisły, Lechii i Sląska. Wystarczy, że my kibice, nie pozwolimy im na jazdę z naszymi klubami a zwłaszcza z nami osobiście. Zobaczymy, czy będzie im wtedy tak skoro do tej ich niesamowitej ostatnio arogancjii, wobec naszych zwlaszcza klubów, gdy będą musieli omijać 3 z 5 najnowszych i największych stadionów, ostatnio wybudowanych w Polsce. Póki co, to w/g mnie tylko Szymek i Paulina Czarnota-Bojarska, mają jeszcze kredyt zaufania i otwarte drzwi na nasze stadiony
Ps. wygląda na to, jakby świat się im nagle zawalił na głowę. Nie ma ich ulubieńców w pucharach, a Legia w naszym towarzystwie, wygląda jak przystawka do dania głównego. I oby tak Arka z Cracovią zeszły z Ekstraklasy, to sezon ten, uznałbym za bardzo udany
