DevilMayCry napisał(a):

|
Taaa Kaczyński kocha kibiców. To jest normalna walka o wyborców, i tyle. U nas każdy polityk patrzy tylko na swój tyłek.
|
Nie kocha tylko traktuje jak wszystkich innych ludzi. W przeciwieństwie do miłościwie nam panującego dla którego kibic to bandyta i zadymiarz z którym nie trzeba sie liczyć.