Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3699
Stary 22.05.2011, 16:16
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Taaa Kaczyński kocha kibiców. To jest normalna walka o wyborców, i tyle. U nas każdy polityk patrzy tylko na swój tyłek.
Nie kocha tylko traktuje jak wszystkich innych ludzi. W przeciwieństwie do miłościwie nam panującego dla którego kibic to bandyta i zadymiarz z którym nie trzeba sie liczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując