Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13169
Stary 22.05.2011, 16:00
Brawa dla Lechii, że nie odpuściła do końca!
A Canal+ to chyba chce mnie z równowagi wyprowadzić, pan Milko i jego~ "no to idź już, żebyś nie musiał słuchać tych idiotów!" do Wołąkiewicza... Nie wiem dokładnie co krzyczeli kibice Lechii, ponieważ mecz "oglądałam jednym okiem" i "słuchałam jednym uchem", ale pan Milko sobie meliski powinien zaparzyć. Nie dość, ze słaby komentator, który swym nudnym komentarzem obrzydził mi Serie A, to jeszcze gorszy reporter.
Wszędzie w Europie, gdzie zawodnik drużyny X przechodzi do drużyny Y-odwiecznego rywala drużyny X zachowania kibiców są podobne. Wszędzie się buczy, gwiżdże, wyzywa. Nawet w tej sielskiej Anglii...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując