dynek.pl napisał(a):

|
rękę mial tam gdzie człowiek zazwyczaj ma ręke i jeszcze robił ruch do ciała - zwykła nabita
|
Żaden ruch do ciała - tylko na piłkę, bo zdał sobie sprawę, że może go "braknąć".
A jak Ty masz tak normalnie wykrzywiony łokieć ... to Ci mogę tylko współczuć
