Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13168
Stary 22.05.2011, 15:56
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
rękę mial tam gdzie człowiek zazwyczaj ma ręke i jeszcze robił ruch do ciała - zwykła nabita
Żaden ruch do ciała - tylko na piłkę, bo zdał sobie sprawę, że może go "braknąć".
A jak Ty masz tak normalnie wykrzywiony łokieć ... to Ci mogę tylko współczuć
Odpowiedz cytując